Ja, den bumpern är bra eftersom den går utanför karossen.
Den kostar ca 680:- har jag för mig.
Nä, jag ville inte borra i karossen så. Så dom är bara fastklämda. Därför blir det lim.markusb wrote:Ja dom lossnar snabbt om dom inte är fastsatta... testade du buntisar eller bara ditklämda?
Okej, det är inte farligt, ska nog besöka DDM då
Japp, köpte den direkt från Holland via markusb som gjorde mina hjulhus.Burnout wrote:Jag undrar om du var köpte kaross direkt från woodster i holland eller annan plats..
jag tänkte köpa woodster Men var
Hahaha!!! Ja, det är kanske så! Men du vet hur det är. Så länge man inte har några problem är det roligare att köpa grejer som gör att bilen går fortare. Killerbee kommer snart!Bjuggen wrote:Skulle tro att detta är den bästa upgrade hittills. Svindyr motor, ascoolt avgassystem, svinfränt widekit och ........orginalradio. Stoppa i en killswitch fort som f*n. Tror din BULL kostar mer än min V70
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 12 guests