kontakter
Posted: 28 Feb 2011, 20:16
är det någon som vet var man kan köpa dessa små plast kontakterna som man trycker i mottagaren fast för bara 2 sladdar ??
Ett forum för oss som gillar storskaliga RC bilar
https://rcbash.se/forum/
finns bara toys kvar och det är inte mycket att hänga i julgranenhuSSe wrote:kolla med nån rc butik i gbg.
dom säljs oftast dår dom säljer
rc.
Jag kollade på dom och det är supertunna kablar på deras.Lusse wrote:Eller en sådan här. Finns hos Kjell o kompani.
Toys kan få fram det mesta vill jag påstå.jebogren wrote:finns bara toys kvar och det är inte mycket att hänga i julgranenhuSSe wrote:kolla med nån rc butik i gbg.
dom säljs oftast dår dom säljer
rc.
Har du missat denna gamla butiken Jebogren ????jebogren wrote:finns bara toys kvar och det är inte mycket att hänga i julgranenhuSSe wrote:kolla med nån rc butik i gbg.
dom säljs oftast dår dom säljer
rc.
dom har slutat med RC bara modeller nuMats B wrote:Har du missat denna gamla butiken Jebogren ????jebogren wrote:finns bara toys kvar och det är inte mycket att hänga i julgranenhuSSe wrote:kolla med nån rc butik i gbg.
dom säljs oftast dår dom säljer
rc.![]()
![]()
Slå en pling till dom..
http://www.hobbycenter.se/
får springa dit och kolla i morgonLusse wrote:Eller en sådan här. Finns hos Kjell o kompani.
det är till lampor kan ju byta båda iställetLotus wrote:Varför måste det just vara 2 kablar? Du kan väl bara strunta i att koppla in en av dem, eller klippa bort en?